lu.se

Företagsekonomiska institutionen

Ekonomihögskolan vid Lunds universitet

Kontakt

Organisation


Mats Alvesson

Professor

mats.alvesson@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 42 44

Visa mer information


Anna Biering-Sørensen

Forskarstuderande

anna.biering-sorensen@fek.lu.se

Visa mer information


Christine Blomquist

Universitetslektor

christine.blomquist@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 81 92

Visa mer information


Louise Bringselius

Docent, universitetslektor

louise.bringselius@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 02 51, +46 70 833 00 30

Visa mer information


Jonas Cedergren

Forskarstuderande

jonas.cedergren@fek.lu.se

Visa mer information


Riccardo De Christano

Gästdoktorand

riccardo.de_christano@fek.lu.se

Visa mer information


Katja Einola

Forskare

katja.einola@fek.lu.se

Visa mer information


Sanne Frandsen

Universitetslektor, biträdande prefekt, docent

sanne.frandsen@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 78 57

Visa mer information


Yiannis Gabriel

Gästforskare

yiannis.gabriel@fek.lu.se

Visa mer information


Olof Hallonsten

Docent, universitetslektor

olof.hallonsten@fek.lu.se

Visa mer information


Emilie Hesselbo

Doktorand

emilie.hesselbo@fek.lu.se

Visa mer information


Didde Humle

Forskare

didde.humle@fek.lu.se

Visa mer information


Tony Huzzard

Professor

tony.huzzard@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 42 80

Visa mer information


Andreas Jansson

Doktorand

andreas.jansson@fek.lu.se

Visa mer information


Anna Jonsson

Docent, universitetslektor

anna.jonsson@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 36 48, +46 70 869 89 99

Visa mer information


Iva Josefsson

Forskare

iva.josefsson@fek.lu.se

Visa mer information


Jayne Jönsson

Forskarstuderande

jayne.jonsson@fek.lu.se

Visa mer information


Johan Jönsson

Doktorand

johan.jonsson@fek.lu.se

Visa mer information


Dan Kärreman

Docent, universitetslektor

dan.karreman@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 88 75

Visa mer information


Charlotta Levay

Docent, universitetslektor

charlotta.levay@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 98 51

Visa mer information


Monika Müller

Universitetslektor, docent

monika.muller@fek.lu.se

Visa mer information


Roland Paulsen

Docent, universitetslektor

roland.paulsen@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 32 64, +46 73 783 93 37

Visa mer information


Alexander Paulsson

Universitetslektor, docent

alexander.paulsson@fek.lu.se

Visa mer information


Mikko Poutanen

Gästforskare

mikko.poutanen@fek.lu.se

Visa mer information


Florencia Radeljak

Doktorand

florencia.radeljak@fek.lu.se

Visa mer information


Jens Rennstam

Docent, universitetslektor

jens.rennstam@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 43 49

Visa mer information


Stephan Schaefer

Universitetslektor

stephan.schaefer@fek.lu.se

Visa mer information


Nina Singh

Doktorand

nina.singh@fek.lu.se

Visa mer information


Sverre Spoelstra

Docent, universitetslektor

sverre.spoelstra@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 46 61

Visa mer information


Katie Sullivan

Affilierad forskare

katie.sullivan.8815@fek.lu.se

Visa mer information


Maria Svenér

Forskarstuderande

maria.svener@fek.lu.se

Visa mer information


Stefan Sveningsson

Professor

stefan.sveningsson@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 46 60

Visa mer information


Nadja Sörgärde

Universitetslektor

nadja.sorgarde@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 77 77

Visa mer information


Stefan Tramer

Forskarstuderande

stefan.tramer@fek.lu.se

Visa mer information


Rachel Waldo

Forskarstuderande

rachel.waldo@fek.lu.se

Visa mer information


Robert Wenglén

Universitetslektor (tjänstledig)