lu.se

Företagsekonomiska institutionen

Ekonomihögskolan vid Lunds universitet

Kontakt

Redovisning och finans


Göran Anderson

Universitetslektor

goran.anderson@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 43 42

Visa mer information


Per Magnus Andersson

Gästlärare

per_magnus.andersson@fek.lu.se

Visa mer information


Niclas Andrén

Universitetslektor

niclas.andren@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 46 66

Visa mer information


Anders Anell

Professor

anders.anell@fek.lu.se
Telefon: +46 70 585 35 04

Visa mer information


Kristina Artsberg

Docent, universitetslektor

kristina.artsberg@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 75 01

Visa mer information


Per Arvidson

Universitetsadjunkt

per.arvidson@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 49 59

Visa mer information


Susanne Arvidsson

Docent, universitetslektor

susanne.arvidsson@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 79 81

Visa mer information


Olof Arwidi

Professor emeritus

olof.arwidi@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 32 62

Visa mer information


Maria Bengtsson

Forskarstuderande

maria.bengtsson@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 98 77

Visa mer information


Marco Bianco

Postdoc

marco.bianco@fek.lu.se

Visa mer information


Jörgen Carlsson

Universitetsadjunkt

jorgen.carlsson@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 46 67

Visa mer information


Nick Christie

Forskarstuderande

nick.christie@fek.lu.se

Visa mer information


Anamaria Cociorva

Universitetsadjunkt

anamaria.cociorva@fek.lu.se

Visa mer information


Johan Dergård

Universitetslektor

johan.dergard@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 78 14

Visa mer information


Henrik Edlund

Forskarstuderande

henrik.edlund@fek.lu.se

Visa mer information


Jennifer Emsfors

Forskarstuderande

jennifer.emsfors@fek.lu.se

Visa mer information


Elin Funck

Universitetslektor, docent

elin.funck@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 46 80

Visa mer information


Anna Glenngård

Docent, universitetslektor

anna.glenngard@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 78 01

Visa mer information


Maria Gårdängen

Universitetslektor

maria.gardangen@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 78 41

Visa mer information


Mattias Haraldsson

Universitetslektor

mattias.haraldsson@fek.lu.se

Visa mer information


Alexander Hedlund

Doktorand

alexander.hedlund@fek.lu.se

Visa mer information


Caroline Hellström

Universitetsadjunkt

caroline.hellstrom@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 78 18, +46 46 222 43 03

Visa mer information


Håkan Jankensgård

Universitetslektor, docent

hakan.jankensgard@fek.lu.se
Telefon: +46 73 254 14 09

Visa mer information


Karin Jonnergård

Professor

karin.jonnergard@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 78 17

Visa mer information


Elisabeth Kjellström

Gästlärare

elisabeth.kjellstrom@fek.lu.se

Visa mer information


Liesel Klemcke

Universitetslektor

liesel.klemcke@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 40 92

Visa mer information


Anne Loft

Professor emerita

anne.loft@fek.lu.se

Visa mer information


Reda Moursli

Universitetslektor

reda.moursli@fek.lu.se

Visa mer information


Lars Oxelheim

Professor emeritus

lars.oxelheim@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 87 44

Visa mer information


Gert Paulsson

Universitetslektor, docent

gert.paulsson@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 98 50

Visa mer information


Mats Persson

Universitetsadjunkt

mats.persson@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 46 61

Visa mer information


Niklas Sandell

Universitetslektor, biträdande prefekt

niklas.sandell@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 78 37

Visa mer information


Amanda Sonnerfeldt

Universitetslektor

amanda.sonnerfeldt@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 94 34

Visa mer information


Wenjun Wen

Forskarstuderande

wenjun.wen@fek.lu.se

Visa mer information